Nábytek Louda - nábytek z masivu

Nábytek Louda - nábytek z masivu

Skříně, Šatní skříně

Skříně z masivu (např. šatní skříně) jsou vyráběny stejně jako ostatní nábytek v šesti barevných odstínech. Masivní podobu skříním propůjčuje kvalitní smrkové dřevo, které nabízí optimální orvnováhu mezi cenou a kvalitou. Skříně z masivu jsou vhodným a stálým nábytkem do každého bytu či domu.

Šatní skříň Klaudie 1a

Cena: 13 660 Kč
skříň 1 dv. 198x87x59 Poptej výrobek
Detail

Šatní skříň Klaudie 2a

Cena: 15 160 Kč
skříň 2xdv.198x109x59 Poptej výrobek
Detail

Šatní skříň Klaudie 2b

Cena: 18 470 Kč
skříň 2x dv.231x109x59 Poptej výrobek
Detail

Šatní skříň Klaudie 3a

Cena: 21 990 Kč
skříň 3dv.198x151x59 Poptej výrobek
Detail

Šatní skříň Klaudie 3B

Cena: 26 060 Kč
skříň 3dv.231x151x59 Poptej výrobek
Detail

Šatní skříň Klaudie 4a

Cena: 26 060 Kč
skříň 4dv. 198x193x59 Poptej výrobek
Detail

Šatní skříň Klaudie 4b

Cena: 32 690 Kč
skříň 4dv.231x193x59 Poptej výrobek
Detail
[0] [1]
 

Odstíny laků:

Nábytek z masivu je vyráběn v šesti barevných odstínech a povrchové úpravě lak a vosk. V nabídce je nábytek z masivu typu: šatní skříně, komody, kompletní vybavení ložnic , obývacích pokojů, jídelen , pracoven i dětských pokojů. Nábytek z masivu vyrábíme i na zakázku, dle přání zákazníka.

Odstíny masivu

 

Jsme výrobci nábytku z masivu. Jedná se o výrobu ze smrku. Nábytek z masivu je nabízen ve třech katalozích: program K, program PATRICIE a program skříní KLAUDIE a v šesti barevných provedeních. Nábytek z masivu programu K je vyráběn jako klasický nábytek vhodný do starších interiérů, na chalupy, ale i do kanceláří  a rodinného domu. Jednotlivé díly nábytku jsou na kulatých nožičkách. Program PATRICIE nabízí nábytek z masivu v modernějším duchu, jednotlivé díly jsou menší a na soklu. Je vhodný do všech místností. Nábytek z masivu program KLAUDIE je zaměřen výhradně na šatní skříně, které jsou vyrobeny s přihlédnutím k potřebám uživatele. Zvláštnoti skříní z masivu jsou tajné schránky, v nichž najdete prostor k uložení důležitých dokumentů a věcí, před nevítanými hosty . Nábytek z masivu programu KLAUDIE je rozšířen i o vysoké skříně, aby došlo k využití prostoru.

Nábytek z masivu je vyráběn na zakázku .Nábytek z masivu pro vaše pohodlí to je Nábytek Louda

Naše firma Nábytek Louda působí na trhu již od roku 1996. V naší rozsáhlé nabídce najdete nábytek z masivusedací soupravy rohovésedací soupravy 3+1+1, sedací soupravy 3+2+1. Sedací soupravy jsou nabízeny v mnoha barevných odstínech látky, ekokůže nebo v koženém provedení. Nabízíme obývací stěny, systémové obývací stěny i moderní obývací stěny. Dále potom komody, skříně, ložnice, ložnice z masivu, dětské pokoje, dětské pokoje z masivu, dětské pokoje moderní, TV stolky, konferenční stolky, jídelní sestavy a rovněž poskytujeme kuchyně na míru, i levné kuchyně.

Nábytek z masivu je vyráběn v šesti barevných odstínech a povrchové úpravě lak a vosk. V nabídce jenábytek z masivu typu: šatní skříně, komody, kompletní vybavení ložnic , obývacích pokojů, jídelen , pracoven i dětských pokojů. Nábytek z masivu vyrábíme i na zakázku, dle přání zákazníka.

Velice pestrá je nabídka sedacích souprav. Jsou nabízeny sedací soupravy rohovésestavy 3+1+1,sestavy 3+2+1sedací soupravy modulové u kterých si zákazník sestaví sedací soupravu přesně dle svých potřeb. V nabídce jsou sedací soupravy rozkládací i nerozkládací, kožené i látkové. Jednou z novinek v potahových materiálech je velice kvalitní TEFLON. K sedacím soupravám je možné dodat libovolný počet křesel a taburetů

Firma Nábytek Louda


 
 
 

Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla. TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona.